KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13767212
nr 1376 7212
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, "Lilla Skinnarviksgränd". PT. Signerad, daterad -76. Bladets mått: 31x25cm, yttermått inklusive ram: 38x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:23:42
150 kr
250 kr
300 kr
450 kr
500 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén